LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

En Ucuz Trabzon İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

Trabzon İstanbul uçak bileti ile ilgili olarak Trabzon hava limanı ülkemizin en fazla yolcu potansiyeli olan hava limanlarından biridir. Başta THY olmak üzere Pegasus, Anadolu jet, Atlasglobal gibi tüm hava yolu firmaları bu hatta yoğun bir şekilde sefer düzenlemektedir.
 
İstanbul’da yaşayan aslen Trabzonlu insanların fazla olmasından dolayı Trabzon İstanbul uçak bileti satın almak için insanlar çeşitli arayışlar içine girmektedirler. Bunlar online bilet satış mecraları seyahat acenteleri ve çağrı merkezleri olarak sınıflandırılabilir. Bu bağlamda web sitemiz üzerinden de kolayca Trabzon İstanbul  Uçak Bileti satın alabilir ve seyahatinizi en uygun fiyatlarla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Trabzon Karadeniz kıyılarında bulunan geçimini genelde çay üreticiliği ile sağlayan halkı bulunmaktadır. Aynı zamanda iş adamlarının sayısı da bir hayli fazladır. Bu sebeptendir ki seyahat edecek yolcu sayısı da bu ölçüde bir hayli fazla olmaktadır. Trabzon’daki insanlar Trabzon İstanbul uçak bileti alırken web sitemizi muhakkak ziyaret eder bu yüzden siz de böyle yaparak ucuz fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

 

Trabzon İstanbul uçak bileti

Trabzon Şehir Merkezinden Trabzon Hava Limanına Ulaşım

Trabzon Hava Limanı Türkiye’de şehir merkezine en yakın hava limanları arasında yer almaktadır. Öyle ki merkeze olan uzaklığı yaklaşık 6 km dir. Eğer güzel bir gündeyseniz ve bagaj probleminiz yoksa yürüyüş yapabilirsiniz. Bunun dışında belediye otobüs seferleri, Havaş servisleri, taksi, araç kiralama ve özel araçlarınızı kullanabilirsiniz. Trabzon hava limanı ayrıca yakın şehirlerde ki yolcuların uçuş gereksinimlerini de karşılamaktadır. 

Belediye otobüs seferleri:  Belediyenin düzenlediği otobüs seferlerini kullanarak şehrin birçok noktasından Trabzon hava limanına seyahat düzenleyebilirsiniz. 

Havaş servisleri:  Havaş servislerini kullanarak şehir merkezinde Beşirli, K.yaka Kavşağı, Migros, Kilpa’dan servise binerek Hava Limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Hopa, Ardeşen, Rize ve Giresun’dan da bu servisleri kullanarak Hava limanına gidebilirsiniz. Sefer saatleri uçuş saatlerine göre ayarlanmaktadır.  Ulaşım ücretleri ise Hopa (25 TL),  Ardeşen (20 TL) , Rize (15 TL) ve Giresun (22 TL) dir. Ücretlerin değişiklik gösterme ihtimaline karşı Havaş’ın sitesinden kontrol etmelisiniz. 

Taksi: Şehir merkezinden her hangi bir taksiye binerek hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bagaj durumuna ya da yolcu acelesine göre oldukça iyi bir alternatif olabilmektedir. 

 

İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hava limanlarından İstanbul şehir merkezine ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından İstanbul’un istediğiniz yere gitmek çok kolay ve kolaylıkla sağlanmaktadır. Bu ulaşım için aşağıda sizin için hazırladığımız alternatiflerden dilediğinizden faydalanarak ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Havataş : Havataş servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktaya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 11 TL olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde hava limanından aynı noktalara yarım saatte bir sefer düzenlenmektedir.

Taksi : Özel olarak taksi tutarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacak ve gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebileceği gibi tahminen en az 20-30 TL arasında olacaktır.

Araba Kiralama : İstanbul Sabiha Gökçen hava limanın dan gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı

Havataş : Havataş hava limanı servislerini kullanarak şehir merkezlerdeki önemli noktalara ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Havataş ı kullanmak için bu firmaya 11 TL ücret ödemeniz gerekecek. Aynı şekilde hava limanından aynı noktalara yarım saatte bir sefer düzenlenmektedir.

Metro ve belediye otobüsleri : Metro ve Belediye otobüsle ile İstanbul şehrinin en önemli noktalarına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Hava limanından indiğinizde de binadan çıkış sağlamadan direk metro istasyonuna giderek ulaşımınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi : Taksi ile istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden çok pahalı bir yol olacaktır sizin için bu nedenle çok mecbur değilseniz bu yolu kullanmamanızı öneriyoruz.

Araba Kiralama : Gideceğiniz yer hava limanına uzak bir konumda bulunuyor ise bu seçeneği de düşünebilirsiniz ilk bakıldığında en pahalı yol gibi görünse de gideceğiniz yer uzak ise bazen akıllıca bir yol da olabilmekte. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk hava limanı ve İstanbul Sabiha Gökcen hava limanları hakkında daha detaylı bilgiler öğrenmek isterseniz İstanbul Hava Limanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.