LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Thy iletişim | Türk Hava Yolları Telefon 0850 500 0 737

thy iletişim

Thy Adres ve telefon bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres : Türk Hava Yolları Müşteri İlişkileri Müdürlüğü B Kapısı Atatürk Hava limanı 34149 Yeşilköy-İstanbul

Thy Çağrı Merkezi İletişim : 0850 500 0 737

 

Seyahate çıkmadan önce hepimizin ihtiyacı olan bir uçak biletidir. Başka bir deyişle her şey bir uçak bileti ile başlar. Kimi zaman sevdiklerimizle kavuşmamıza, kimi zaman büyük bir iş toplantısına, bazen de eşimizin veya sevgilimize kavuşmamızın başladığı noktadır uçak yolculuğu.

Seyahate karar verdikten sonra ilk yapmamız gereken şey bir uçak bileti bulmak olacaktır. Bunun için hemen internet ortamından, acentelerden ve çağrı merkezlerinden bilet araştırmasına koyuluruz. İnternetten aradığımız bileti bulamamış ve ya biletimizi telefondan satın almaya karar verdi isek thy iletişim konusunda bize yardımcı olarak çağrı merkezlerine ulaşmaya ve işlemimizi yapmaya çalışırız. Bu işlemler çoğu zaman fazlası ile zor bir hale gelmekte ve can sıkıcı olmaktadır

Thy iletişim konusunda yolcuların çektiği sıkıntıları değerlendirerek onlara bu anlamda en iyi hizmeti vermenin yararlı olacağını düşündük ve başladık çalışmaya, bununla ilgili personel sayımızı artırdır, personellerimize bu konuda eğitimler vererek vasıflı hale gelmelerini sağladık, yolculardan gelen istek ve önerileri dikkate alarak ortaya çok güzel bir müşteri hizmetleri birimi oluşturduk.

Thy iletişim konusunda yardıma ihtiyacınız olduğu her konuda örneğin thy uçak bileti, bilet değişikliği, bilet iptali, koltuk rezervasyonları gibi tüm işlemlerde bizi arayarak yedi yirmi ört thy iletişim hattından destek alabilirsiniz.

Thy bilet fiyatları, kampanyaları ve kuralları ile ilgili bilgi için thy uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Thy İletişim de yaşanan problemler

Herkesin bazı dönemler uçak biletine ihtiyacı olur yada daha önce aınan biletler için bilet değişikliği, tekerlekli sandalye ekletmek gibi bir dizi işleme ihtiyaç duyulur. Bu gibi bir durumda kalınca genelde yaptığımız şey thy iletişim bilgileri için internetten araştırma yapmakdır. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bizde bu hususlarda size yol gösterici olmak açından bu makaleyi yazma ihtiyacı duyduk.

– Aradığınız çağrı merkezinin yetkili olup olmadığı konunda gerekli araştırmaları yaparak doğru yer ile görüşüp görüşmediğinize dikkat edin.

– Bazı çağrı merkezleri thy telefon hattı için iletişim ücretleri haricinde fazladan para tahsil etmektedir bu şekilde fazladan bir para alınmadığına dikkat edin.

– Bazen siz telefonda görüştüğünüz yeri thy çağrı merkezi zannederseniz aslında iş hiç te öyle değildir. Görüştüğünüz yer bir acentanın çağrı merkezi olabilir ve fiyat farklılığı olabilir.

– Eğer çağrı merkezinden bir bilet satın almak istiyorsanız bilet fiyatının fazla olup olmadığı önemli bir ayrıntıdır.

Thy ile ilgili işleminiz ne olursa olsun hemen bizi hemen arayarak en uygun fiyatlarla uçak biletinizi satın alabilir hemde bilet değişikliği, bilet iptali, fazla bagaj ekleme gibi işlemlerinizi halledebilirsiniz. İnternette farklı yerleri arayarak boşuna zaman ve para kaybetmenize gerek yok bizi hemen arayarak tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.