LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

SunExpress Uçak Bileti | En Uygun SunExpress Fiyatları

Sunexpress Online Uçak Bileti

Sunexpress, İstanbul dışında merkezi uçuşlar gerçekleştirmesiyle birlikte önemli bir konum yer edinmiştir kendine. İstanbul’un dışında merkezi ve aktarmasız uçuşlar birçok yolcu için kullanışlı olmuştur. Sunexpress uçak bileti alan yolcular ile ağırlıklı olarak yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda bahsi geçen uçuşları tercih etmektedir. Sadece farklı uçuş destinasyonlar değil tabi reklam marka değerini yükselten; bilet fiyatlarının avantajlı oluşu ve dönem dönem yapılan düşünülmüş kampanyaları ile de öne çıkmış bir firma olduğunu kabul etmeliyiz. Sunekspres uçak bileti alacak yolcular web sitemizi kullanabilirler ve ya ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirler. Bilet almaya kolaylıklar ve güvenilirlik getirdik.

Sunexpress Hava Yolları Hakkında

Sun Express ‘in tarihi yolculuğuna kısaca çıkacak olursak ve hakkında bilgileri gözden geçirecek olursak ilk defa 1989 yılında kuruldu. Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın işbirliği ile oluşturuldu. İzmir tabanlı birçok aktarmasız uçuşlar gerçekleştirmektedir. Dünya haritasını gözümüzün önüne getirelim ve SuneExpress’in uçuş yaptığı noktaları kalkış-varış olarak çizelim. İzmir üzerinde yoğun bir bulut oluştuğunu göreceksiniz. Avrupa’dan İzmir’e ve Türkiye’ye uçuşlar, bu çizgilerin yoğunluğunu arttıracaktır. İç hatlar üzerinde diğer firmaların uçuş sıklığının az olduğu ya da olmadığı güzergahlar için konuşursak, en çok tercih edilen güzergahlar İzmir-Van, İzmir-Kars, İzmir-Diyarbakır, İzmir-Gaziantep , İzmir-Malatya, İzmir-Erzurum İzmir-Kayseri, İzmir-Adana, İzmir-Antalya karşılıklı aktarmasız uçuşları diyebiliriz. Özellikle Kars uçak bileti, Van uçak bileti, Diyarbakır gibi biletler yolcular için kullanışlı ve yararlı uçuşlar olmaktadır. Yurt dışı uçuşların noktalarının çok daha fazla olduğu düşünebilirsiniz. Sun Express uçak bileti alışınızı sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz ve ya ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sunekspres Online Uçak Bileti Alma İşlemleri

Web sitemiz üzerinden Sunexpress uçak bileti nizi alabilirsiniz. Yapacağınız işlemleri daha kolay kılmak için ara yüzümüz ve bilet satış barında güncellemeler ve pratik dokunuşlar yapmaktayız. Online olarak bilet alma işlemlerinizde 3D güvenlik işlemi uygulanmaktadır. Bu işlem bankanız tarafından kart güvenliği için oluşturulmuş tek kullanımlık sms şifresi ya da oluşturulmuş hazır şifre ile işlemdir. Sunexpress uçak bileti nizi alırken yolcu isim-soy isim, T.C. kimlik numarası (gerekiyorsa Pasaport numarası) , doğum tarihi gibi bilgileri doğru aktarmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bilgilerin eksik ya da yanlış olması durumunda hava limanında aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Sunexpress Online Uçak Bileti ve Check-İn

Online Check-in hizmeti Türkiye’den kalkan uluslararası uçuşlarda sefer saatinden 24 ile 3 saat arası, iç hat uçuşlarda ise 45 dakikaya kadar mümkündür.Tüm diğer uluslararası uçuşlarda Online Check-in hizmeti kalkıştan 24 ile 6 saat arası mümkündür. Online Check-in hizmetinin verildiği havalimanları: • Türkiye geneli havalimanları (iç ve dış hat) • Amsterdam • Berlin Schönefeld, Berlin Tegel, Bremen, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln/Bonn, Münih, Nürnberg, Saarbrücken, Stuttgart • Linz

Sunexpress Ek Hizmetler Hakkında Genel Bilgiler

Bebekler için (0-24 ay) dış hat uçuşlarında 15,99 Avroluk sabit bir ücret ödemeleri gerekmektedir; iç hat uçuşlarında 25 TL sabit bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Bebekler seyahatini ebeveyn ile birlikte gerçekleştirebilirler. Evcil hayvanları taşımanıza izin verilmektedir. Bunun için bazı belgelerin ve gerekliliklerin uygulanması gerekmektedir. Gerekli bilgileri çağrı merkezinden alabilirsiniz. Bisikletiniz var ise taşıyabilirsiniz. Ön koşul olduğu için çağrı merkezi ile hizmete geçiniz. Uçak içindeki ikramlar ücretlidir. Spor ekipmanları için İnternet üzerinde ki kural ve yönergeleri okuyabilirsiniz ve eksik kaldığınız kısımlarda çağrı merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

Hamile Yolcu

Tekil gebeliklerde 28-35 (dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “Uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan doktor raporu gerekmektedir. Raporun en geç uçuştan 7 gün önce alınmış olması zorunludur. 35’inci haftadan sonraki hamile yolcularımızın doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmez. Raporun dili İngilizce veya Türkçe olmalıdır. İkiz bebek bekleyen hamile yolcularımız 28 hafta ( 7 ay ) – 32 (dahil) hafta arasında uçuşa 7 gün önce veya az süre kala alınması gereken ve “ Uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan doktor raporu ile uçurabilmektedir.

Yolcu Yaş Aralıkları

Bebek grubu 0-24 ay arası olarak sayılmaktadır. Sunexpress online uçak bileti fiyatları da buna göre belirginlik gösterecektir. Doğumdan itibaren ilk 48 saat içinde uçuşa kabul edilmezler, 48 saat-7 gün arasında kalan zaman diliminde de doktor raporlu olarak işlem kabul edilir. Her bebeğe 1 yetişkin yolcu refakat edebilir. Bir yetişkin yolcu birden fazla bebekle seyahat gerçekleştiremez. Çocuk grubu 24 ay- 12 yaş arasında sayılmaktadır. Sunexpress uçak bileti fiyatları bebek biletlerine göre daha yüksek olmaktadır. Yetişkin yolculara göre de Sunexpress online uçak bileti sınıfına göre daha ekonomik ya da yetişkin yolcu bilet fiyatlarıyla aynı olabilmektedir. Çocuk yolcular için de yetişkin yolcuların refakat etmesi gerekmektedir. 7 yaşından küçük yolcular refakatsiz uçuş yapamazlar ama 7 yaşında büyük çocuklar çağrı merkezlerinde refakatsiz yolcu girişi yaptırarak yalnız uçuşları sağlanabilir.

Çağrı merkezi ve İnternet sitesi Hizmet Kalitesi

Kalite, güvenlik ve güncelleme politikalarında detaylar ve memnuniyet çıtası bizim için önemlidir. İyi hizmet sunabilmek çok ve özverili çalışma istemektedir. Çalışmalarımızda sürekli güncel kalabilmek, yenilikleri takip etmek ve ileriye bakarak yeni fikirler ışığında verim alabilmeyi hedeflemekteyiz ve bunların birçoğunu yapmaktayız. Kaliteli işlerin ve profesyonel bakışların tesadüf olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bütün bu bakış açısı ile çağrı merkezimizi geliştirmekte, temsilcilerimize yeterli donanımı sağlamakta ve İnternet alt yapımıza gerekli olan yetenekleri eklemekteyiz. Kullandığınız sistem ya da görüştüğünüz temsilci, bu konu hakkında sizlere pozitif yargılar getireceğine inanıyoruz. Sunexpress konusunda hizmet veren çağrı merkezimizin Sun Express Telefon sayfasını ziyaret edebilirsiniz.