LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Sun Express iletişim | Sunexpress Telefon 0850 500 0 737

sunexpress iletişim

Sunexpress İletişim, Adres, Telefon Bilgileri

Adres : Yenigöl Mah. Nergiz Sok. No: 84 PK Muratpasa – Antalya, Türkiye

 

Sunexpress Telefon : (0850) 850 0 737

Alternatif Telefon : (0850) 850 0 777

 

Sun Express iletişim noktasında yolcuların iletişim noktasında bir çok problem yaşadığını fark ettik. Yolcular Sun Express müşteri hizmetlerini arıyor fakat uzun beklemeler sonu telefon düşüyor yada müşteri hizmetleri temsilcisi sizi telefonda karşılıyor ancak işleme devam ettiği noktada çok fazla süre hatta bekletiyor. Bu gibi problemleri değerlendirerek elimizden geldiği ölçüde yolcularımıza yardımcı olmak için arkadaşlarımız arasında görüşlerimizi paylaştık. 

Bu görüşmelerimiz sonucu artık bir şeyler yapmanın vaktinin geldiğini değerlendirdik. Sun Express iletişim konusunda tüm imkanlarımızı seferber ettik çağrı merkezimizde Sun Express hava yolları ile ilgili uçak bileti, bilet değişikliği, koltuk satın alma, kabin içi yiyecek satın alma gibi hizmetlerin yanı sıra hava yolu bagaj taşıma kuralları engelli yolcu taşıma gibi aklınıza gelebilecek ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri tek bir çağrı merkezinde birleştirerek yolcularımıza en iyi hizmeti vermenin çabası içerisine girdik. Tabi ki bu konu ile ilgili önümüzde bazı zorluklar çıktı mesela çağrı merkeze iş yükü olarak Sun Express in de katılmasıyla fazlalaşmaya başladı. Fakat buna önlem olarak personel sayımızda artışa gittik ve gelen talebi rahatlıkla karşılayabilecek bir yapıya sahip olduk. 

Konuyu fazla dağıtmadan ana noktadan bahsedecek olursak diyelimki Sun Express ten bir uçak bileti aldınız ve değiştirmek istiyorsunuz tek yapmanız gereken hemen Sun Express iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak işleminiz hakkında bilgi vermek olacaktır. Sizi kısa bir süre telefonda beklettikten sonra işleminiz için personellerimiz size yardımcı olacak ve işleminizi kısa sürede tamamlayacaktır. Böylelikle çağrı merkezine fazladan para ödemeden işleminizi en kısa sürede tamamlamış olacaksınız paranız ve zamanınız size kalacak.

Ayrıca Sun Express ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Sun Express uçak bileti sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.