LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Pegasus uçak bileti | Flypgs Fırsatları

Pegasus Uçak Bileti Hakkında

Türkiye üzerinde hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli hizmette Pegasus Hava Yolları en iyi firmalar arasındadır. İstanbul Sabiha Gökçen ağırlıklı olarak Türkiye’nin hemen her noktasına seferler düzenlemektedir. Pegasus uçak bileti almak için ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında oldukça uygun fiyatlara bilet bulabilirsiniz. Belirli dönemlerde, oldukça avantajlı kampanyalar adından sıkça söz ettirmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık müşterilerin görüşleri de önemli bir konum elde etmiş oldu. Sosyal medya ve İnternet kullanımını oldukça iyileştirerek siz misafirlerimizden gelen dönüşleri yakından takip etmekteyiz. Toplamış olduğumuz bilgilere bakacak olursak, kampanyaların artması ve fiyatlar için düşüncelerin ağırlıklı olduğunu görmekteyiz. Tüm bu bilgilerin ışığında ucuz fiyatlar ve kampanyalı biletler için bizi takip edin. Sizler için yeni ekonomik geliştirmeler ve kampanyalar hazırlamaktayız.

pegasus uçak bileti

Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolları çağrı merkezine ulaşmak her zaman zahmetli bir iş olmuştur. Müşteri hizmetleri numarasını arasınız dakikalarca hatta beklersiniz ve satış temsilcisinin işleminizi yapmasını beklersiniz. Ancak Pegasus iletişim hizmetini veren telefon numarasına hem ulaşmak zordur hem de dakikası 1,5 tl olarak ücretlendirildiğinden para kaybı yaşarsınız yani hem zamandan hem de paradan olursunuz. İşte bu bağlamda sizlere hizmet vermeye çalışan firmamız sizi bu çileden kurtarmakta ve sizlere telefon üzerinden uçak bileti, bilet değişikliği, koltuk satın alma gibi tüm işlemlerinizi beklemeden ve telefon faturası ödemeden yapmanızı sağlamaktadır. Sizin Pegasus iletişim konusunda yapmanız gereken tek şey ofisimizi arayıp arkanıza yaslanıp müşteri hizmetleri temsilcimizin işlemlerinizi en kısa zamanda yapmasını beklemek olacaktır. Pegasus ile ilgili işlemlerin tamamlanması bizim aracılığımız ile işte bu kadar kolay ve basittir, pegasus iletişim için hemen bizi arayın.

Pegasus Uçak Bileti Satın Alma İşlemi

İnternet sitesi üzerinden Pegasusu uçak bileti nizi satın alabilirsiniz ya da ücretsiz çağrı merkezimiz üzerinden biletleme işleminizi yapabilirsiniz. Biletleme işlemleri için İnternet alışverişlerine uygun kredi kartı ya da banka kartı kullanılmaktadır. Pegasus bilet alırken yolcu isim-soy isim, T.C. kimlik numarası (gerekiyorsa Pasaport numarası) , doğum tarihi gibi bilgileri doğru aktarmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bilgilerin eksik ya da yanlış olması durumunda hava limanında aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Pegasus Uçak Bileti Check-in İşlemleri

Check-In işlemi Pegasus ta ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Yolcuların check-in işlemlerini hava limanına gelmeden online olarak yapmalarını tavsiye ediyoruz. Check-in işlemi Pegasus Hava Yolların’da online olarak site üzerinde uçuşunuzdan 72 saat önce açılır.

Flypgs Ek Hizmetler için pratik bilgiler

Pegasus bileti satın aldıktan sonra Yemek seçimini uçuşunuza 24 saat kalana kadar İnternet üzerinden ve ya çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

Koltuk seçimi check-in işlemi yaparken ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Check-in sırasında ki ücretsiz işlemde koltuğunuz otomatik olarak belirlenir. Tercih ettiğiniz bir koltuk bulunuyorsa bunu ek ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

Bagaj haklarınız iç hatlarda ve dış hatlarda değişiklik göstermektedir. Ayrıca Flypgs uçak bileti paketi de bagaj hak durumlarınızı etkileyecektir. Bunun için siteyi kontrol ediniz ya da çağrı merkezine danışınız.

Pegasus ile evcil hayvan taşıyabilirsiniz. Bunun için çeşitli kurallar ve detaylar bulunmaktadır. Evcil hayvan işlemleri için çağrı merkezinden destek almanız tavsiye edilmektedir.

Pegasus Özel Durumu Olan Yolcuların Bilmesi Gerekenler

Bebek grubu 0-24 ay arası olarak sayılmaktadır. Pegasus uçak bileti fiyatları da buna göre belirginlik gösterecektir. Doğumdan itibaren ilk 48 saat içinde uçuşa kabul edilmezler, 48 saat-7 gün arasında kalan zaman diliminde de doktor raporlu olarak işlem kabul edilir. Her bebeğe 1 yetişkin yolcu refakat edebilir. Bir yetişkin yolcu birden fazla bebekle seyahat gerçekleştiremez.

Çocuk grubu 24 ay- 12 yaş arasında sayılmaktadır. Pegasus uçak bileti fiyatları bebek biletlerine göre daha yüksek olmaktadır. Yetişkin yolculara göre de Pegasus online uçak bileti sınıfına göre daha ekonomik ya da yetişkin yolcu bilet fiyatlarıyla aynı olabilmektedir. Çocuk yolcular için de yetişkin yolcuların refakat etmesi gerekmektedir. 7 yaşından küçük yolcular refakatçisiz uçuş yapamazlar ama 7 yaşında büyük çocuklar çağrı merkezlerinde refakat yolcu girişi yaptırarak yalnız uçuşları sağlanabilir.

Hamile yolcular için özel durumlar mevcuttur. Hamileliğin boyutlarına göre sağlık raporu istenebilir. Bunun için site üzerinden genel kuralları kontrol ediniz ya da çağrı merkezinden gerekli bilgileri alınız.

Tekerlekli sandalye işlemleriniz için uçuştan 48 saat öncesine kadar çağrı merkezini arayarak bildirmeniz gerekmektedir.

Pegasus Çağrı Merkezi Hizmet Kalitesi

Flypgs olarak Kalite, güvenlik ve güncelleme politikalarında detaylar ve memnuniyet çıtası bizim için önemlidir. İyi hizmet sunabilmek çok ve özverili çalışma istemektedir. Çalışmalarımızda sürekli güncel kalabilmek, yenilikleri takip etmek ve ileriye bakarak yeni fikirler ışığında verim alabilmeyi hedeflemekteyiz ve bunların birçoğunu yapmaktayız. Kaliteli işlerin ve profesyonel bakışların tesadüf olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bütün bu bakış açısı ile çağrı merkezimizi geliştirmekte, temsilcilerimize yeterli donanımı sağlamakta ve İnternet alt yapımıza gerekli olan yetenekleri eklemekteyiz. Kullandığınız sistem ya da görüştüğünüz temsilci, bu konu hakkında sizlere pozitif yargılar getireceğine inanıyoruz.