LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Pegasus iletişim | Pegasus Telefon : 0850 500 0 737

pegasus iletişim

Pegasus iletişim, Adres, Telefon Bilgileri

Adres : Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11/A 34912 – Kurtköy/İstanbul Türkiye

TÜRKİYE

0850 500 07 37*

Hava yollarının çağrı merkezlerine ulaşmak her zaman zor olmuştur tıpkı Pegasus iletişim hattı na ulaşmakta yaşanılan zorluklar gibi.

Her hangi bir şirketin çağrı merkezini aradığınızda sizi öncelikle çağrı merkezi ses kayıtı karşılar ve sizi menülere yönlendirir. Daha sonra eğer şanlı iseniz boşta müşteri temsilcisi var ise sizi telefonda karşılar ve işleminiz ile ilgili size sorular yönetecektir.

Fakat her zaman bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Çünkü sizin de tahmin edebileceğiniz gibi günümüz de firmaların çağrı merkezleri fazlası ile yoğun olmakta ve müşteri temsilcisine ulaşmak malesef ki bu kadar da kolay olmuyor ve bu da müşterileri işlemlerini yaptırabilmek için internet ve diğer satış mecraları ve benzerleri farklı mecralara yönelmeye itiyor.

Pegasus Hava yolları çağrı merkezi hakkında

Pegasus hava yolları başta olmak üzere Thy, Anadolu jet, bora jet, atlas global gibi hava yolu firmalarının müşterilerine uçak bileti satışı, bilet değişikliği, bilet iptali, bagaj ekleme çıkarma işlemleri, tekerlekli sandalye talebi, uçakta yatar pozisyonda gitme talebi, uçak içi yemek satın alma işlemleri gibi çeşitlendirebileceğimiz bir çok konuda müşterilerine yardımcı olmak için çağrı merkezi hizmeti vermektedirler. Fakat hava yolları bu hizmeti çoğunlukla dışarıya hizmet veren çağrı merkezi firmalarından hizmet alımı şeklinde yapmaktadırlar burada amaçları pegasus iletişim hattı gibi bir mekanizma oluşturarak kendi bünyelerinde personel çalıştırmak yerine dışarıdan hizmet aldıkları firmalardaki çalışan personel kanalıyla hizmet vermektedir. Bu durumda bu firmalarda ki personelin yoğun olmalarından dolayı müşterilerin kısa sürede ulaşamamaları hizmet kalitesizliğine yol açmaktadır.

Diyelim ki bir Pegasus uçak bileti satın aldınız ve hava yolu ile firmanın uçuş gerçekleştirdiği bir hava limanına uçuş gerçekleştireceksiniz. Firmaya en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Fakat aradığınız firmanın size cevap vermemesi veya da çok geç cevap veriyor olması oldukça canınızı sıkacaktır.

Pegasus iletişim Nedir ?

Hava yolları ile iletişime geçmek her zaman başınıza gelebilecek bir ihtiyaçtır. Pegasus Müşteri Hizmetleri de işte bu ihtiyaçlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Son zamanlarda hızla yaygınlaşmaya başlayan hava yollarının ve diğer sektörlerde hizmet veren ve daha çok firmaların dışarıdan hizmet aldığı firmalar telefon parasına ek olarak müşteri temsilcisi hizmet ücreti adı altında kendilerini arayan müşterilerden fazladan ücret talep etmeye başladılar. Bu ücret pegasus çağrı merkezi hizmeti veren firmada şu şekilde göze çarpıyor.

Yolcu Hava yollarını arayarak işlem yaptırmaya çalışıyor fakat bu noktada hava yoluna hizmet veren firma telefon ücretine ek olarak dakikası bir buçuk Türk lirası olarak telefon parasına yansıyacak şekilde bir ücret talep ediyor.  Tabi ki hiç birimiz böyle bir ücreti bu sebepten dolayı ödemek istemeyiz çünkü bazen konuşmalar hatların yoğunluğundan dolayı fazlasıyla hatta bekletilmekte ve bu ücret kar topu gibi çoğalıp can sıkıcı bir hal alması ihtimali kaçınılmaz olacaktır. Normal olarak ta yolcular pegasus telefon görüşmesi için daha fazla para ödememek adına firmayla alakalı yapmak istedikleri işlemler için alternatif bir yol arayışına girmektedirler. Ayrıca firma çağrı merkezi yeni adıyla Flypgs İletişim hattı olarak hizmetlerini sürdürmekte ancak eski isimlerindende vazgeçmiyorlar.

 

Pegasus İletişim konusunda yapılması gerekenler nelerdir ?

Yazımızın diğer kısımlarında Flypgs hava yolları’na ve genel olarak çağrı merkezilerine telefon aracılığı ile ulaşma manasında yaşanan problemlerden bahsettik. Şimdide sizlere bu yaşanan problemler konusunda ne gibi önlemler alınabileceği ve bu anlamda hizmet vermekte olan firmalar ve bu firmaların ulaşım bilgilerini bir nebze olsun sizlere anlatmaya çalışacağız. Diyelim ki her hangi bir hizmet  alımı yapmak adına Pegasus Hava Yolları’nın Pegasus iletişim hattını aramanız gerekiyor. Konusu geçen zararları yapmamak için aşağıdaki kurallara göz atmanız da fayda olacağının kanaatindeyiz.

  • Aradığınız hattın telefon faturanıza fazladan para ekleme yapmadığından emin olmalısınız.
  • Aradığınız numara Flypgs hava yollarına ait çağrı merkezi mi yoksa bir acente mi olduğunu kontrol etmelisiniz. Pegasus Hava yollarının resmi çağrı merkezinin fazladan ücret tahsil ettiğinizi unutmayınız.
  • Acenteler dışında bir de acente bile olmayan korsan iletişim hatları var aradığınız firma eğer bir acente olduğunu düşünüyorsanız Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği belgesini kontrol etmelisiniz. Yetkisiz bir firmadan hizmet alımı yaptığınızda maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.
  • Aradığınız firmanın fiyat politikasının ne olduğunu anlamadan alışveriş yapmayın.
  • Telefonda ödeme yapacağınız için firmanın 3d secure güvenlikli ödeme alt yapısı olup olmadığını öğrenin.
  • Uçak bileti satın alımlarınızda veya başka bir işlemle ilgili bu hatları aradığınızda işleminizin tamamlandığına dair sms gönderimi konusunu danışın.

Yukarıda da bahsettiğimiz kurallara uyarak Pegasus telefon arama ihtiyacınızı karşılarsanız mağdur olmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşte bu noktada sizlere hizmet veren Alo Ucak Bileti hattı yukarıda saydığımız tüm kriterleri yerine getirmektedir. Bunun yanında profesyonel müşteri temsilcileri ile müşterilerimize hizmet vererek işlemlerinizi beklemeksizin en kısa sürede gerçekleştirebileceksiniz. Yılların getirdiği tecrübeyle müşterilerimize flypgs telefon konusunda en iyisini sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Pegasus Uçak Bileti Hakkında

Pegasus Telefon hattımızda bilet değişikliği, bilet iptali ve diğer alabildiğiniz tüm hizmetlerin yanında ayrıca Pegasus uçak bileti hizmeti de verilmektedir. Tek yapmanız gereken uçak bileti hattımızı arayarak uçuş yapacağınız noktaları ve tarihleri söyleyerek müşteri temsilcinizin uçuşu kontrol etmesini beklemek olacaktır. Kısa sürede size dönecek olan müşteri temsilcisi uçuşunuzu kontrol ederek tarafınıza bilgi verecektir. Hemen ardından güvenlikli sistemimizden kredi kartı numaranızı paylaşarak biletinizi gönül rahatlığıyla Flypgs iletişim hattımızdan kestirebilirsiniz.