LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Onur Air Uçak Bileti | Uygun Onurair Fırsatları

Onur Air Uçak Bileti

Onur Air 20 yıldan fazla bir süredir hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olarak hizmet vermekte olan Onur Air, uçuşlarının ana tema bölgesi olarak İstanbul Atatürk hava limanını kullanmaktadır. İstanbul Atatürk Hava limanından iç hatlara ve dış hatlarda birçok noktaya aktarmasız uçuş gerçekleştirmektedir. Onur Air uçak bileti almak için ücretsiz çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Onur Air’in popüler olmasında ki sebeplerden bir tanesi ise, uygun fiyatlarının olması ve kampanyaların müşteri ekonomisine hitap etmesidir. Maddi olarak ucuz, kaliteli bir hizmet almak yolcuların için bir avantaj olmasının yanında hava yolları içinde büyümenin kelime anlamını taşımaktadır. Onur Air online uçak bileti üzerinden bilet almak için yolculara gerekli desteği ve hizmeti sağlamaktayız.

Onur Air Hakkında

Onur Air 1992 yılından itibaren hizmet vermektedir. 20 Ülkede yaklaşık 80 dan fazla noktaya uçuş yapmaktadır. İç hatlarda ve dış hatlarda oldukça tercih edilesi ve verimli uçuş güzergahları bulunmaktadır. İstanbul (Atatürk Havalimanı) içerisinde kendine ait teknik bir bakım merkezi bulunmaktadır. Çevreci bir yapıya sahip olan firma detaylı ve uygun bir çevre politikasına sahiptir. Uçuşlarında ve diğer işlerinde dakik, planlı ve düzenli olmasıyla güven verici bir yapıya sahiptir; müşteri memnuniyetinde önemli görüşleri üzerinde barındırır. Onur Air uçak bileti işlemleri için İnternet sitesini ve ya çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

Onur Air ve Check-In

Onur Air hava yollarında check-in işleminizi uçuşunuzdan 24 saat önce İnternet üzerinden uçuşa 2 saat kalana kadar yapabilirsiniz ya da hava limanında sağlanmaktadır. İnternet üzerinden check-in yapabilmek için PNR kodunuz ve İsim soy isim gerekmektedir. Check-in kaldırma işlemini ise çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

Onur Air Ek Hizmetler Hakkında Genel Bilgiler

Koltuk seçimi check-in işleminde ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Onun dışında özellikle almak istediğiniz koltuk için ekstra ücret talep edilmektedir. İç hat uçuşlarında acil çıkış ve ön sıra koltuk ücreti 20 ₺ , diğer koltukların ücretsi ise 5 ₺ dir. Bagaj haklarınız uçuş yaptığınız rotaya ve bilet fiyat sınıfına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunun için siteyi kontrol edeniz ya da onur air bilet ücretsiz çağrı merkezini arayınız. Son yapılan düzenlemelerle birlikte Onur Air evcil hayvan taşımalarına izin vermektedir. İç hat uçuşlarında kabin içi 8 kg ye kadar olan evcil hayvanlarda 25 TL, dış hatlarda aynı durum için 25 Euro alınmaktadır. Almış olduğunuz biletler üzerinde paket yükseltmesi yapabilirsiniz.

Hamile Yolcu

Tekil gebeliklerde 28-35 (dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “Uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan doktor raporu gerekmektedir. Raporun en geç uçuştan 7 gün önce alınmış olması zorunludur. 35’inci haftadan sonraki hamile yolcularımızın doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmez. Raporun dili İngilizce veya Türkçe olmalıdır. İkiz bebek bekleyen hamile yolcularımız 28 hafta ( 7 ay ) – 32 (dahil) hafta arasında uçuşa 7 gün önce veya az süre kala alınması gereken ve “ Uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan doktor raporu ile uçurabilmektedir.

Yolcu Yaş Aralıkları

Bebek grubu 0-24 ay arası olarak sayılmaktadır. Onur air uçak bileti fiyatları da buna göre belirginlik gösterecektir. Doğumdan itibaren ilk 48 saat içinde uçuşa kabul edilmezler, 48 saat-7 gün arasında kalan zaman diliminde de doktor raporlu olarak işlem kabul edilir. Her bebeğe 1 yetişkin yolcu refakat edebilir. Bir yetişkin yolcu birden fazla bebekle seyahat gerçekleştiremez. Çocuk grubu 24 ay- 12 yaş arasında sayılmaktadır. Onur Air uçak bileti fiyatları bebek biletlerine göre daha yüksek olmaktadır. Yetişkin yolculara göre de Onur air uçak bileti sınıfına göre daha ekonomik ya da yetişkin yolcu bilet fiyatlarıyla aynı olabilmektedir. Çocuk yolcular için de yetişkin yolcuların refakat etmesi gerekmektedir. 7 yaşından küçük yolcular refakatsiz uçuş yapamazlar ama 7 yaşında büyük çocuklar çağrı merkezlerinde refakatsiz yolcu girişi yaptırarak yalnız uçuşları sağlanabilir.

Çağrı merkezi ve İnternet sitesi Hizmet Kalitesi

Kalite, güvenlik ve güncelleme politikalarında detaylar ve memnuniyet çıtası bizim için önemlidir. İyi hizmet sunabilmek çok ve özverili çalışma istemektedir. Çalışmalarımızda sürekli güncel kalabilmek, yenilikleri takip etmek ve ileriye bakarak yeni fikirler ışığında verim alabilmeyi hedeflemekteyiz ve bunların birçoğunu yapmaktayız. Kaliteli işlerin ve profesyonel bakışların tesadüf olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bütün bu bakış açısı ile çağrı merkezimizi geliştirmekte, temsilcilerimize yeterli donanımı sağlamakta ve İnternet alt yapımıza gerekli olan yetenekleri eklemekteyiz. Kullandığınız sistem ya da görüştüğünüz temsilci, bu konu hakkında sizlere pozitif yargılar getireceğine inanıyoruz.