LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

BoraJet Uçak Bileti | En Uygun Borajet Fırsatları

Borajet Uçak Bileti Hakkında

Borajet, Türkiye’de son yıllarda popülerliğini arttırmış, oldukça spesifik uçuşlar gerçekleştiren ve müşterilerin lehindeki avantajlı kampanyaları ile beğeni kazanmıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda yaptığı uçuşlar ile önemli bir açığı kapatmaktadır. Hepimizin bildiği üzere Türkiye ve Dünya’da hava yolu kullanımlarının ömrü henüz yarım yüzyıl kadardır. Yarım yüzyıl içerisinde her yerden her yere uçuş beklemek, günümüz dünyasında biraz hayal gibi kalmaktadır. Ama bu koşul şartlarında ve çehresinde böyle önemli noktaları göz ardı etmeyerek bizlere rehber olan Borajet uçuşları bu sebepten ötürü beğeni kazanmaktadır.

Borajet uçak bileti almak için ücretsiz olarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Yapacağınız işlemler içerisinde bilet almaktan öte olarak almış olduğunuz biletler üzerinde değişiklikler sağlamak ya da Borajet uçuşları hakkında bilgilendirmekte bizim görevlerimiz arasında yer almaktadır. İnternet sayfamızın güncelliğini koruyarak ve sürekli olarak pozitif yenilikler yaparak sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Hem İnternet üzerinden hem de çağrı merkezimizden ücretsiz olarak biletleme işlemleriniz kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Borajet İletişim

Bora Jet iletişim olarak biletleme aşamasında ücretsiz hizmetler sunmaktayız. Bilet satın alma, alınmış olan biletler üzerinde değişikler yapmak ve diğer açıklayıcı bilgiler ile gerekli destekleri sunmaktayız. Çalışmış olduğumuz alanlar üzerinde oldukça deneyimli ve bilgili müşteri temsilcilerimiz ile hem telefon üzerinden ile hem de mail ortamından gerekli desteği alabilirsiniz. İşte bu noktada sizler için yeni ve faydalı bir hizmet sunabilir miyiz? Diye düşünen bizler için vakit ayırmanın tam sırası. Borajet iletişim hakkında daha detaylı bilgi için Borajet iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bora Jet Uçak Bileti Satın Alma İşlemleri

Borajet uçak biletini internet üzerinden veya ücretsiz çağrı  merkezimizi arayarak kolayca bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemler borajet tokat uçak bileti, borajet edremit gibi örnekleyebileceğimiz tüm biletlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Bora Jet Check-In işlemleri

Bora Jet uçuşları için check-in işlemleri uçuştan 24 saat önce İnternet üzerinden açılmaktadır. Biletinize ait PNR kodu ile Bora Jet resmi sitesi üzerinden check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmadığınız takdirde endişe edilecek bir durum olmadığını belirtelim. Uçuştan 90 dk önce gerekli belgelerinizle birlikte ( Ör: İç hatlar için ehliyet ya da kimlik) hava limanında bulunarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bora Jet İçin Ek Hizmetler

Uçuş esnasındaki ikramlar ek hizmetler içinde küçük görünen ama oldukça büyük bir yere sahip olan bir durum olarak sayabiliriz. Bebekler için (0-24 ay) dış hat uçuşlarında 25 Avroluk sabit bir ücret ödemeleri gerekmektedir; iç hat uçuşlarında 25 TL sabit bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Bebekler seyahatini ebeveyn ile birlikte gerçekleştirebilirler. Evcil hayvanları taşımanıza izin verilmektedir. Bunun için bazı belgelerin ve gerekliliklerin uygulanması gerekmektedir. Gerekli bilgileri çağrı merkezinden alabilirsiniz.

 

Hamile Yolcu

Tekil gebeliklerde 28-35 (dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “Uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan doktor raporu gerekmektedir. Raporun en geç uçuştan 7 gün önce alınmış olması zorunludur. 35’inci haftadan sonraki hamile yolcularımızın doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmez. Raporun dili İngilizce veya Türkçe olmalıdır. İkiz bebek bekleyen hamile yolcularımız 28 hafta ( 7 ay ) – 32 (dahil) hafta arasında uçuşa 7 gün önce veya az süre kala alınması gereken ve “ Uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan doktor raporu ile uçurabilmektedir.

Yolcu Yaş Aralıkları

Bebek grubu 0-24 ay arası olarak sayılmaktadır. Sun Express online uçak bileti fiyatları da buna göre belirginlik gösterecektir. Doğumdan itibaren ilk 48 saat içinde uçuşa kabul edilmezler, 48 saat-7 gün arasında kalan zaman diliminde de doktor raporlu olarak işlem kabul edilir. Her bebeğe 1 yetişkin yolcu refakat edebilir. Bir yetişkin yolcu birden fazla bebekle seyahat gerçekleştiremez. Çocuk grubu 24 ay- 12 yaş arasında sayılmaktadır. Bora Jet uçak bileti fiyatları bebek biletlerine göre daha yüksek olmaktadır. Yetişkin yolculara göre de Bora Jet online uçak bileti sınıfına göre daha ekonomik ya da yetişkin yolcu bilet fiyatlarıyla aynı olabilmektedir. Çocuk yolcular için de yetişkin yolcuların refakat etmesi gerekmektedir. 7 yaşından küçük yolcular refakatsiz uçuş yapamazlar ama 7 yaşında büyük çocuklar çağrı merkezlerinde refakatsiz yolcu girişi yaptırarak yalnız uçuşları sağlanabilir.

Çağrı merkezi ve İnternet sitesi Hizmet Kalitesi

Kalite, güvenlik ve güncelleme politikalarında detaylar ve memnuniyet çıtası bizim için önemlidir. İyi hizmet sunabilmek çok ve özverili çalışma istemektedir. Çalışmalarımızda sürekli güncel kalabilmek, yenilikleri takip etmek ve ileriye bakarak yeni fikirler ışığında verim alabilmeyi hedeflemekteyiz ve bunların birçoğunu yapmaktayız. Kaliteli işlerin ve profesyonel bakışların tesadüf olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bütün bu bakış açısı ile çağrı merkezimizi geliştirmekte, temsilcilerimize yeterli donanımı sağlamakta ve İnternet alt yapımıza gerekli olan yetenekleri eklemekteyiz. Kullandığınız sistem ya da görüştüğünüz temsilci, bu konu hakkında sizlere pozitif yargılar getireceğine inanıyoruz.