LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Borajet iletişim | Borajet Telefonu : 0850 500 0 737

borajet iletişim

Borajet iletişim Bilgileri

Adres: İdtm Blokları A-3 Blok Kat: 5. Pk: 34149 Yeşilköy – İstanbul

Borajet Telefon : 0850 500 0 737
Borajet Hava Yolları’na ait uçak bileti, bilet değişikliği, bilet iptali, koltuk seçimi gibi bir çok işlemleriniz için Borajet iletişim konusu hakkında bilgi edinmek istersiniz. Fakat bir türlü doğru bilgileri temin edemez ve konuda yetkisiz kişilere ulaşarak çoğu zaman mağdur olursunuz. Profesyonel çağrı merkezimiz sizin Borajet Telefon numarası aradığınız sırada bizi bulmanız akabinde de en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Borajet hava yolları ile ilgili işleminiz ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Eğer online uçak bileti satın almak isterseniz yukarıda bulunan arama formuna gerekli bilgileri girerek uçak biletlerinizi listeleyebilir dilerseniz güvenle 3d secure sistemimiz ile satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz biletle ilgili her hangi bir işlem yaptırmak istediğinizde kısaca Borajet iletişim ihtiyacı duyduğunuz her zaman da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Borajet iletişim konusunda yaşanan problemler

Günümüzde çağrı merkezlerine ulaşmak gerçekten de çok zorlaştı tıpki borajet iletişim konusunda yaşadığımı problemler gibi. Biz ekip olarak yolcularımızın hangi konularda desteğe ihtiyacı olduğunu saplamak açısından detaylı bir inceleme yaptık. İnternet mecralarında hava yolları ile ilgili bir muhattap arayan yolcuların hava yollarından çok alakasız yetkisiz kişilerle karşı karşıya geldiği ve bu ulaştığı firmaların çözüm noktasında yolcuya hiç bir şey katamadığı noktasında tüm personellerimizle birlikte hem fikir olduk. 

Borajet iletişim konusunda neler yapabileceğimizi masaya yatırarak uzun toplantılar yaptık yolcularımıza nasıl daha iyi hizmet sunabiliriz noktasında ısrarcı olduk bir çok alternatif yöntemleri arasından çağrı merkezi ekibimiz ile bu yolcularımıza bilet telefon hattımız üzerinden hizmet vermek suretiyle borajet iletişim konusunda ki ihtiyaçları karşılamak adına adım atmaya karar verdik. Bu bizim için iş yükünün yanında karşılayamayacağımız miktarda çağrı demekti bununla ilgili de yaptığımız fikir alışverişlerinin sonunda çağrı merkezimizi büyütmeye karar verdik ve bilet hattımızdan hizmet vermeye başladık.

Borajet hava yolları hakkında biraz bilgi vermemiz gerekirse diğer hava yolları gibi 198 kişilik büyük boing uçaklarla değilde daha küçük 98-148 kişi arası yolcu kapasiteli uçakları tercih etmektedirler. Anadolu jet ile zaman zaman ortak uçuş yaparak uçaklarını uçak başı yada dönemlik olarak kabin ekibi ile birlikte hava yoluna kiralamakta ve operasyonlarını kendi üstlenmesidir. Anadolu jet bazı ara hatlara kendi büyük uçaklarını kullanmamak adına borajet in uçaklarını kullanmaktadır zira büyük uçakları kullandığı taktirde ara hat olduğundan dolayı yeterli yolcu sayısına ulaşamayacak ve zararına uçuş yapmış olacaktır. Bora jet hava yollarının uçuş politikası Adana-diyarbakır uçak bileti gibi ara destinasyonlara sefer düzenleyerek diğer firmalardan farklı olarak kendine bir pazar yaratma düşüncesindedir.Bu ara hatlar ile ilgili bilgi almak için dilerseniz borajet telefon hattımızı arayarak ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Borajet İletişim telefonu hizmetinizde

Borajet hava yolları çağrı merkezine ulaşma noktasında zorlanan yolcularımız bunun dışında daha çabuk alanında profesyonel müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşerek borajet ile ilgili olarak borajet uçak bileti satışı, bilet değişikliği, bilet iptali, koltuk satın alma, yemek ekleme gibi sayabileceğimiz bir çok noktada Borajet hava yolları yetkili acentesi olarak bizi arayan yolculara Borajet iletişim konusunda en iyi hizmeti sunma noktasında hizmete başladık.