LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Atlasglobal Uçak Bileti, Ucuz Bilet Fiyatları

Atlasglobal eski ismiyle Atlas Jet, Türkiye’nin  ön sıralarda yer alan uçuş firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle yaptığı uçuşlarda bebek, genç ve 65+ yaşlı yolcularda yaptığı indirimlerde adından oldukça söz etmektedir. Atlas Jet üzerinden konuşurken sadece bilet fiyatları üzerinden yazılar yazmak belki de büyük haksızlık olabilir. Sadece bilet fiyatları değil yolcuların konforunu ve yolculara sunulan hizmet kalitesinde oldukça yenilikler getirmiştir. Atlasglobal uçak bileti alırken ücretsiz çağrı merkezimizi ya da İnternet sitemizi kullanabilirsiniz.

Güzergah olarak oldukça spesifik noktalara yaptığı uçuşlar ve diğer güzergahlarda hem kaliteli hemde uygun fiyatlı bir alternatif olarak sizlere hizmet vermektedir. Yolcuların seyahatlerinin devamını sağlamak ve devam sağlayan yolcular içinde Atlasmiles kullanmaktadır. Bu sistem yolcuların yapmış olduğu uçuşlarda puan kazanarak diğer uçuşlarda puanlarını kullanabilme imkanı vermektedir.  AtlasGlobal uçak bileti için İnternet sitemizi kullanabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarda oldukça sade ve anlaşılır görünümü ile hizmete devam etmekteyiz.

Atlasglobal İletişim

İletişim olarak arama yaptığınızda karşınıza oldukça farklı ve fazla sonuç çıkabilir. Önemli olan ise en güvenilir hizmete ulaşabilmektir. Böyle bir arama sonucu ile sizin ulaşmak istediğiniz hedef arasındaki yakınlığı ve paralelliği artırmak için uygun yenilikler getirmekteyiz. İletişim telefon numarası ile akılda kalıcılığı ve kolaylığı amaçlamaktayız; E-mail üzerinden de iletişim konusunda da oldukça ikna edici çalışmalarımız devam etmektedir. Atlasglobal iletişim biletleme işlemlerinizi sizde çağrı merkezimiz ile iletişim kurarak hemen yapabilirsiniz.

Atlasglobal Check-In İşlemleri

Check-In işlemleri uçuştan 48 saat önce İnternet üzerinden kullanılmaya aktif hale gelmektedir. Tüm güzergahlar için aynı koşullar geçerli değildir maalesef. Güzergahlar için check-in durumları site üzerinde verilmiştir. Check-İn iptali sağlamak isteyen yolcular ise çağrı merkezi ile iletişim kurabilirler.

Atlasglobal İçin Ek Hizmetler

Özel yolcu hizmetlerini birkaç ana başlık altında sıralayacak olursak; Ekstra koltuk işlemleri, hamile yolcular için hizmetler, kabinde evcil hayvan taşımacılığı,  engelli yolcular için hizmetler,  özel yemek servisi, refakatsiz çocuk yolcu taşınımı gibi durumlar bulunmaktadır. Bu bilgilerin kontrolünü site üzerinden sağlayabilirsiniz. Her bir başlık ve daha fazla başlıklar hakkında detaylı bilgilere ulaşmak artık oldukça kolay.

 

Çağrı merkezi ve İnternet sitesi Hizmet Kalitesi

Kalite, güvenlik ve güncelleme politikalarında detaylar ve memnuniyet çıtası bizim için önemlidir. İyi hizmet sunabilmek çok ve özverili çalışma istemektedir. Çalışmalarımızda sürekli güncel kalabilmek, yenilikleri takip etmek ve ileriye bakarak yeni fikirler ışığında verim alabilmeyi hedeflemekteyiz ve bunların birçoğunu yapmaktayız. Kaliteli işlerin ve profesyonel bakışların tesadüf olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bütün bu bakış açısı ile çağrı merkezimizi geliştirmekte, temsilcilerimize yeterli donanımı sağlamakta ve İnternet alt yapımıza gerekli olan yetenekleri eklemekteyiz. Kullandığınız sistem ya da görüştüğünüz temsilci, bu konu hakkında sizlere pozitif yargılar getireceğine inanıyoruz.