LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Ankara Kars Uçak Bileti

 

Ankara Kars uçak bileti konusunda farklı zamanlarda iş seyahati, akraba ziyareti gibi konularda veya da her yeri adeta bir cennetten köşe olan vatanımızı gezme için ihtiyaç duyabilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun bu planlamayı yapmadan önce ilk olarak Ankara Ksrs uçak bileti almanız gerekecektir. Malum ekonomik koşullardan dolayı da bu biletin en uygun fiyatlarla olması için bir çok web sayfasından Ankara Kars uçak bileti fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz şekilde almak isteyeceksiniz. İşte bu bağlamda web sitemizden tüm firmaları karşılaştırarak uçak iletinizi satın alabilirsiniz. Ankara Kars uçak bileti direk olarak Anadolujet hava yolları tarafından icra edilmekte olup Thy, Pegasus, Borajet hava yolu gibi firmalar tarafından aktarmalı olarak icra edilmektedir.
 
 
Ankara Uçak Bileti

Ankara Şehir Merkezinden Esenboğa Hava Limanına Ulaşım

Ankara'da şehir merkezinden hava limanına ulaşım hava limanının şehre uzak olmasına rağmen ulaşım araçlarının çeşitliliğinden dolayı oldukça kolaydır. Hava limanı hakkında detaylı bilgiyi Ankara Esenboğa Hava Limanı sayfamızı ziyaret ederek edinebilirsiniz. 

Belko Air Otobüsleri: Ankara hava limanı servislerini geçmiş yıllarda Havaş yapmakta idi fakat belediyenin kararı ile bu hizmet Belediye tarafından kurulan Belko air tarafından yapılmaya başlandı. Bu servisler saat 05:00 de başlamak ve 24:00 de bitmek üzere her yarım saatte bir servisleri bulunmaktadır. Güzergah olarak Aşti, Gama iş merkezi ( Kızılay ), Tren garı karşısı (Arena stadı f kapısının önü) ve AKM dir. Aynı güzergah Esenboğa hava limanı şehir merkezi hattı için de geçerli olmaktadır. Hava limanı servis ücretleri ise 10 TL olarak belirlenmiştir.

Ankara Büyük Şehir hat otobüsleri:  Büyük şehre bağlı belediye otobüsleri ile de hava limanına yolculuk yapabilirsiniz. Bu ücret olarak sizin için en ekonomik yol olacaktır. birçok noktadan geçmekte olan 442 numaralı otobüsün sefer güzergah bilgilerini Büyükşehir belediyesi ulaşım sayfasından edinebilirsiniz.

Taksi: En rahat e konforlu ulaşım şekli olan taksi, rahatlığıyla oranla yüksek fiyatlıdır. Gideceğiniz yere göre taksi metre ücretleri farklılık göstermektedir. Hava limanına uzaklığınız çok uzak değilse ve eşyanız fazla ise tercih edilebilir bir seçenek olacaktır. Bunun dışında fiyatının pahalı olmasından dolayı genellikle tercih edilmemektedir. Bu ulaşım şeklini kullanmak istiyorsanız şehrin her noktasında bir taksi bulabilir ve şehir merkezinden hava limanına seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hususi Araba: Tüm bu seçeneklerin dışında hava limanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden hava limanına ulaşım için tercih edebileceğiniz bir seçenekte kendi arabanızı kullanmak olacaktır. Arabanızla hava limanına gelebilir ve otoparka park ederek dönüşünüzde buradan aracınızı teslim alabilirsiniz. Arabanız yok ise sizi her hangi bir yakınınızdan bırakmasını talep edebilirsiniz.

 

Kars Uçak Bileti

Kars Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hava limanı şehir merkezine en yakın olan hava limanları arasında yer almaktadır. Kars hava limanından şehir merkezine belediye seferleri, taksi ya da özel araç kullanabilirsiniz. Bunun dışında Ardahan'a gidecek yolcularda sefer saatlerine göre özel servis kullanabilirler.  Şehir merkezine yaklaşık 6 km uzaklıktadır. Güzel bir gündeyseniz ve bagajınızda hafif ya da yoksa yürüyüşü de tercih edebilirsiniz. 

Belediye Otobüs Seferleri: Uçuş saatlerine göre Kars belediyesine ait otobüs seferleri bulunmaktadır. Hava limanına indiğinizde bu seferleri kullanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Taksi: Hava limanı taksi hizmetlerini kullanarak hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Hava limanının hemen çıkışında bulunan taksiler sizlere gerekli ulaşımı kolaylaştıracaktır. 

Ardahan için servisler:  Uçuş saatlerine göre hava limanının hemen çıkışında Ardahan için servisler bulunmaktadır. Yolcular bu servisleri kullanarak geriye kalan Kars- Ardahan arası seyahatlerini kara yolu ile gerçekleştirebilirler.

Özel araç kullanımı: Gideceğiniz yere ulaşım için kendinizin ya da tanıdıklarınızın özel araçlarını kullanabilirsiniz. Özellikle ilçe ulaşımlarında en pratik ulaşım yolu olacaktır.