LÜTFEN BEKLEYİNİZ

ARA

Ankara İstanbul Uçak Bileti

 

Yolcu trafiği çok yoğun olan bu hatta yaklaşık yarım saatte bir yapılan seferlere Ankara İstanbul uçak bileti satın almak mümkündür. Yoğun olarak Anadolu jet ve THY firmalarının seferleri bulunan destinasyonda doluluk oranları gayet yüksektir. Ankara İstanbul uçak bileti 49 TL den başlayan fiyatlarla temin edilebilmekte zaman zaman kampanyalı uçak bileti bulmak mümkündür. En uygun Ankara İstanbul uçak bileti satın almak için yukarıdaki arama formundan gerekli bilgileri doldurarak tüm uçuş saatlerini sorgulayabilir ve uçak biletinizi 49 TL den başlayan fiyatlarla 3d secure güvenlikli sistemimiz aracılığı ile 2 adımda kolayca satın alabilirsiniz. Biletinizi online olarak satın almak istemezseniz dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak ta en ucuz Ankara İstanbul uçak biletlerini satın alabilirsiniz.
 
 
Ankara Uçak Bileti

Ankara Şehir Merkezinden Esenboğa Hava Limanına Ulaşım

Ankara'da şehir merkezinden hava limanına ulaşım hava limanının şehre uzak olmasına rağmen ulaşım araçlarının çeşitliliğinden dolayı oldukça kolaydır. Hava limanı hakkında detaylı bilgiyi Ankara Esenboğa Hava Limanı sayfamızı ziyaret ederek edinebilirsiniz. 

Belko Air Otobüsleri: Ankara hava limanı servislerini geçmiş yıllarda Havaş yapmakta idi fakat belediyenin kararı ile bu hizmet Belediye tarafından kurulan Belko air tarafından yapılmaya başlandı. Bu servisler saat 05:00 de başlamak ve 24:00 de bitmek üzere her yarım saatte bir servisleri bulunmaktadır. Güzergah olarak Aşti, Gama iş merkezi ( Kızılay ), Tren garı karşısı (Arena stadı f kapısının önü) ve AKM dir. Aynı güzergah Esenboğa hava limanı şehir merkezi hattı için de geçerli olmaktadır. Hava limanı servis ücretleri ise 10 TL olarak belirlenmiştir.

Ankara Büyük Şehir hat otobüsleri:  Büyük şehre bağlı belediye otobüsleri ile de hava limanına yolculuk yapabilirsiniz. Bu ücret olarak sizin için en ekonomik yol olacaktır. birçok noktadan geçmekte olan 442 numaralı otobüsün sefer güzergah bilgilerini Büyükşehir belediyesi ulaşım sayfasından edinebilirsiniz.

Taksi: En rahat e konforlu ulaşım şekli olan taksi, rahatlığıyla oranla yüksek fiyatlıdır. Gideceğiniz yere göre taksi metre ücretleri farklılık göstermektedir. Hava limanına uzaklığınız çok uzak değilse ve eşyanız fazla ise tercih edilebilir bir seçenek olacaktır. Bunun dışında fiyatının pahalı olmasından dolayı genellikle tercih edilmemektedir. Bu ulaşım şeklini kullanmak istiyorsanız şehrin her noktasında bir taksi bulabilir ve şehir merkezinden hava limanına seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hususi Araba: Tüm bu seçeneklerin dışında hava limanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden hava limanına ulaşım için tercih edebileceğiniz bir seçenekte kendi arabanızı kullanmak olacaktır. Arabanızla hava limanına gelebilir ve otoparka park ederek dönüşünüzde buradan aracınızı teslim alabilirsiniz. Arabanız yok ise sizi her hangi bir yakınınızdan bırakmasını talep edebilirsiniz.

 

İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Hava limanlarından İstanbul şehir merkezine ulaşım

İstanbul Sabiha Gökcen

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanından İstanbul'un istediğiniz yere gitmek çok kolay ve kolaylıkla sağlanmaktadır. Bu ulaşım için aşağıda sizin için hazırladığımız alternatiflerden dilediğinizden faydalanarak ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Havataş : Havataş servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktaya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 11 TL olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde hava limanından aynı noktalara yarım saatte bir sefer düzenlenmektedir.

Taksi : Özel olarak taksi tutarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacak ve gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebileceği gibi tahminen en az 20-30 TL arasında olacaktır.

Araba Kiralama : İstanbul Sabiha Gökçen hava limanın dan gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı

Havataş : Havataş hava limanı servislerini kullanarak şehir merkezlerdeki önemli noktalara ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Havataş ı kullanmak için bu firmaya 11 TL ücret ödemeniz gerekecek. Aynı şekilde hava limanından aynı noktalara yarım saatte bir sefer düzenlenmektedir.

Metro ve belediye otobüsleri : Metro ve Belediye otobüsle ile İstanbul şehrinin en önemli noktalarına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Hava limanından indiğinizde de binadan çıkış sağlamadan direk metro istasyonuna giderek ulaşımınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi : Taksi ile istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden çok pahalı bir yol olacaktır sizin için bu nedenle çok mecbur değilseniz bu yolu kullanmamanızı öneriyoruz.

Araba Kiralama : Gideceğiniz yer hava limanına uzak bir konumda bulunuyor ise bu seçeneği de düşünebilirsiniz ilk bakıldığında en pahalı yol gibi görünse de gideceğiniz yer uzak ise bazen akıllıca bir yol da olabilmekte. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk hava limanı ve İstanbul Sabiha Gökcen hava limanları hakkında daha detaylı bilgiler öğrenmek isterseniz İstanbul Hava Limanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.